Play the Italian lottery!

Play Online : Powerball - Mega Millions - SuperEnalotto - Euro Millions

Mega Millions Play online :: SuperEnalotto, Mega Millions

Výsledky USA Powerball    2019-04-13

  04-17-26-32-49  10

  >>> Play online


Výsledky USA Mega Millions    2019-04-16

  11-29-34-48-54  10

  >>> Play online


Výsledky SuperEnalotto    2019-04-16

  15-55-58-62-82-90

  >>> Play online


Výsledky Euro Millions    2019-04-16

  01-08-15-44-49  2-11

  >>> Play online


Superena Lottery

On-line loterie jsou k dispozici každému, kdo dnes s globálním přístupem a snadný výběr a různé hry jsou úžasné!

Popularita Superena
Mezi různými on-line loterie k dispozici hráčům z celého světa, Superena loterie je jedním z největších. Své jednoduchosti a vítězství dosáhla rekordního a proto je nesmírně populární, a obrovský pokrok byl dosažen, neboť bylo znovu-zahájena v roce 1997. Superena byl poprvé zahájen v roce 1950.
Zpočátku Superena by mohly hrát pouze lidé žijící v Itálii, ale internet je nyní možné pro každého, kdo žijí kdekoliv na světě hrát této stále populárnější on-line loterie hry.

Jak hrát Superena
Lotto čerpá konat v úterý, čtvrtek a sobotu. Šance na výhru je 6 / 90. Přestože šance jsou větší než u jiných loterií, to znamená, když vyhrajete, máte šanci vyhrát obrovské částky.
Abyste mohli hrát, musíte zápas 6 čísel s některou z 90 pravděpodobných čísel. Šest vylosovaných čísel jsou zpracovávány, spolu s bonusovou číslo (jen Jolly Number). Výplata je vyrobena z 5 kategoriích a liší se podle jackpotu. Tam je také další číslo Superstar, který se hraje, který z nich platí zvlášť. Pokud je toto číslo vyhrává cenu, může částka zvýšit 100 krát!

Výherní a růstu
Dosáhla rekordního cenu? 147,807,299.08 (US $ 211,807,859.58) vyhrál italský držitel vstupenky do 22.srpna 2009! Hlavní cenu odnesl za rekord-lámání 86 krát od ledna 2009! Jackpoty patří mezi největší na světě! S více než 10 let v loterii podnikání, tato hra i nadále celosvětově zvyšují, a to zejména s praktickým internetu umožňuje přístup k lidem po celém světě.

Mnoho on-line loterie weby nabízejí pohodlí nákupu a hraní Superena loterii přes internet.

Vyhrajte s Big Mega Millions!

Mezi různými on-line loterie k dispozici, Mega Millions je oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet své štěstí na výhru. To je nejvíce široce hrál na US, multi-state jackpot game.

Jak začala Mega Millions
Hra má svůj původ v roce 1996 v USA, a to šel podle jména? Big Game? tvořil jako konsorcium šesti zúčastněných států. V roce 2002, multi-state hra dostala nové jméno? Mega Millions?. Mega Millions má 12 zúčastněných států. Dva hráči v prvních dnech hry vyhrál 233 milionů před zdaněním, který byl rekordní výhru.

Do roku 2005 bylo počítačovou hru. Je to velmi jednoduché hry Mega Millions z kterékoli části světa. Hráči vybrat pět různých čísel od 1 do 75 a jedno číslo 1 až 15, která je Mega Ball číslo (to je vyvodit ze samostatného počítače). Stroj se pohybuje kolem koule otáčením mechanizované zbraní, které mísí koule v náhodném způsobem.

Jak začít na hru
Hráči pro hru můžete zakoupit vstupenky do 15 minut před losování, který je ve stanovenou dobu. Zákony a předpisy se mohou mírně lišit v závislosti na státu, kde se prodávají lístky. Mega Millions kreslí se konají každé úterý a pátek.

Několik kroků k zahájení
Pro přehrání Mega Millions, hráč musí zaregistrovat na stránkách, které funkci on-line hry a pak se přihlásit jako člen pomocí bezpečné heslo. Dalším krokem je vybrat čísla on nebo ona by chtěl hrát, s možností kliknutí a zúčtování, pokud chtějí zrušit výběr. Čerpat data by mohla být také vybrány před 12 hodin čistého času. Platba může být provedena prostřednictvím webu? S on-line vybraný způsob platby. Emaily potvrdí hráči? výběr a další e-mail je odeslán po vybraném remízy s výsledky. Existují možnosti sběru vyhraje, nebo použít vítězné koupit více vstupenek pro všechny vybrané hry.


Select language:

en   de   it   es   sv   da   pl   af   sq   ar   be   

bg   hr   cs   et   tl   fi   fr   el   nl   id   

ga   ja   yi   ca   ko   lt   lv   mk   ms   mt   

no   pt   ru   ro   sr   sk   sl   tr   uk   cy   

hu   vi   

Play online