Play the Italian lottery!

Play Online : Powerball - Mega Millions - SuperEnalotto - Euro Millions

Mega Millions Play online :: SuperEnalotto, Mega Millions

Wyniki USA Powerball    2019-04-13

  04-17-26-32-49  10

  >>> Play online


Wyniki USA Mega Millions    2019-04-16

  11-29-34-48-54  10

  >>> Play online


Wyniki SuperEnalotto    2019-04-16

  15-55-58-62-82-90

  >>> Play online


Wyniki Euro Millions    2019-04-16

  01-08-15-44-49  2-11

  >>> Play online


Superena Lottery

Loterie Online są dostępne dla wszystkich dzisiaj łatwego i powszechnego dostępu do wyboru i wybór gier jest niesamowite!

Popularność Superena
Wśród różnych loteriach internetowych dostępnych dla graczy na całym świecie, Superena Loteria jest jednym z największych. Jego prostota i wygrywa łamanie zapisu uczyniły to bardzo popularne i ogromny postęp, gdyż została wznowiona w 1997 roku. Superena po raz pierwszy rozpoczął się w 1950 roku.
Początkowo Superena mogą być odtwarzane tylko przez osoby mieszkające we Włoszech, ale z Internetu możliwe jest teraz dla wszystkich żyjących na całym świecie gry to coraz bardziej popularna gra online loterii.

Jak grać Superena
Lotto zwraca odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Szanse na wygraną są 6 / 90. Choć szanse są większe niż inne loterie to znaczy, gdy wygrasz wygrać ogromne sumy.
Aby zagrać musisz się mecz 6 liczb z każdego z 90 numerów prawdopodobne. Sześć zwycięskich liczb są opracowywane, a także liczne premię (zwany dalej "Jolly Number). Wypłata jest wykonana z 5 kategorii i zróżnicowana w zależności od puli nagród. Istnieje również inny numer Superstar, który jest rozgrywany które płaci się osobno. Jeśli liczba ta wygrywa nagrodę, może zwiększyć kwotę 100 razy!

Wygrać i Wzrostu
Przełomowy nagrodę? 147,807,299.08 (PLN 211,807,859.58) wygrał włoski biletu w 22 sierpnia 2009! Główną nagrodą był przeniesione rekordowe 86 razy od stycznia 2009! Wygrane są jednymi z największych na świecie! Z ponad 10 lat w branży gier losowych, ta gra nadal rośnie na całym świecie, zwłaszcza z wygodą Internet daje dostęp do ludzi na całym świecie.

Wiele witryn internetowych loterię oferuje wygodę zakupów i gry loterii Superena przez internet.

Win Big z Mega Millions!

Wśród różnych loterii dostępny online, Mega Millions jest popularnym wyborem dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje szczęście na wygraną. Jest to najczęściej grano siedzibą w USA, multi-game jackpot państwa.

Jak zaczęła Mega Millions
Gra miała swój początek w 1996 roku w USA i poszedł z nazwą? Big Game? utworzony jako konsorcjum sześciu państw uczestniczących. W 2002 r. wielu gier państwa otrzymał nową nazwę? Mega Millions?. Mega Millions posiada 12 państw uczestniczących. Dwóch graczy na początku gry, wygrał 233 milionów przed opodatkowaniem, który został rekord wygranej.

W 2005 gra została komputerowych. To bardzo proste do odegrania Mega Millions z każdego zakątka świata. Odtwarzacze wybrać pięć różnych numerów od 1 do 75 oraz jeden numer od 1 do 15, które jest numer Mega Ball (jest to zaczerpnięte z oddzielnej maszynie). Maszyna porusza się wokół piłki przez obracanie zmechanizowanych broni, które miesza kulki w sposób losowy.

Jak rozpocząć grę na
Gracze w grze można kupić bilety do 15 minut przed zwrócić który znajduje się w ustalonym czasie. Przepisy ustawowe i wykonawcze mogą się nieznacznie różnić w zależności od stanu, w którym sprzedawane są bilety. Mega Millions zwraca odbywają się w każdy wtorek i piątek.

Kilka kroków w celu rozpoczęcia
Aby grać w Mega Millions, gracz musi zarejestrować się na stronach internetowych, które funkcję gry, a następnie zalogować się jako członek użyciu bezpiecznego hasła. Kolejnym krokiem jest wybranie numerów osoba chciałaby grać z opcji klikając lub rozliczeniową, jeśli chcą, aby usunąć zaznaczenie. Data sporządzenia może również zostać wybrany przed 12 godzin rzeczywistego czasu. Płatności można dokonać za pośrednictwem witryny? S stron internetowych metody płatności. Poczta elektroniczna potwierdzi graczy? wybór i kolejny e-mail zostanie wysłana po wybranych wyciągnąć z wyników. Nie ma możliwości odbioru zwycięstw lub do wykorzystania wygranej do kupowania większej ilości biletów na wybrane gry.


Select language:

en   de   it   es   sv   da   pl   af   sq   ar   be   

bg   hr   cs   et   tl   fi   fr   el   nl   id   

ga   ja   yi   ca   ko   lt   lv   mk   ms   mt   

no   pt   ru   ro   sr   sk   sl   tr   uk   cy   

hu   vi   

Play online