Play the Italian lottery!

Play Online : Powerball - Mega Millions - SuperEnalotto - Euro Millions

Mega Millions Play online :: SuperEnalotto, Mega Millions

Tulemused USA Powerball    2019-02-16

  29-30-41-48-64  01

  >>> Play online


Tulemused USA Mega Millions    2019-02-15

  10-38-40-43-65  12

  >>> Play online


Tulemused SuperEnalotto    2019-02-16

  10-17-42-59-61-80

  >>> Play online


Tulemused Euro Millions    2019-02-15

  15-27-34-38-49  2-10

  >>> Play online


Superena Lotto

Online loteriid on kättesaadav kõigile, kes täna lihtsalt ülemaailmse juurdepääsu ja valikut ja erinevaid mänge on hämmastav!

Populaarsus Superena
Erinevate online loteriide kättesaadavaks mängijaid üle maailma, Superena Loterii on üks suurimaid. Selle lihtsuse ja hääletustulemused purustamine võitu on teinud väga populaarne ja suuri edusamme on tehtud, sest see oli taaskäivitas 1997. Superena oli esimene algas 1950.
Esialgu Superena võiksid mängida vaid elavad inimesed Itaalia, kuid Internet on nüüd võimalik kõigile, kes elavad kõikjal maailmas mängida seda üha populaarsemaks online loterii mäng.

Kuidas mängida Superena
Lotto juhib toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Ennustus võita on 6 / 90. Kuigi koefitsient on suurem kui teistel loteriid see tähendab, et kui sa võidad sa võidad suure summa.
Et mängida pead mängu 6 numbreid kunagi 90 tõenäolise arvu. Kuus võitnud numbrid on tõmmatud, koos boonus arvu (edaspidi Jolly arv). Väljamakse tehakse välja 5 kategoorias ja oleneb auhinnafondi. On ka teine Superstar number, mis on olnud, millest üks maksab eraldi. Kui see arv võidab auhinna, mille suurus võib suurendada 100 korda!

Kuidas võita ja kasvu
Rekord purustamine auhinna? 147,807,299.08 (US $ 211,807,859.58) võitis Itaalia pileti omanik 22. august 2009! Peaauhind oli ülekantud rekordiline 86 korda alates jaanuarist 2009! Jackpots on ühed maailma suurim! Üle 10 aasta loterii äri, seda mängu kasvab kogu maailmas, eelkõige mugavuse internet võimaldab juurdepääsu inimesi kõikjal.

Paljud online-loterii saidid pakuvad mugavust ostmine ja mängimine Superena loterii internetis.

Win Big ja Mega Millions!

Erinevate online loteriide kättesaadav, Mega Millions populaarne valik neile, kes soovivad testida oma õnne on võitja. See on enim mänginud USA põhineb mitme riigi jackpot game.

Kuidas Mega Millions algas
Mäng oli selle päritolu aastal 1996 USA-s ja see läks nime? Suur mäng? moodustunud konsortsium kuue osalevad riigid. Aastal 2002, mitme riigi mäng anti uus nimi? Mega Millions?. Mega Millions on 12 osalevad riigid. Kaks mängijat on esimestel päevadel mängu võitnud 233 miljonit enne tulumaksu, mis oli rekord võita.

Aastaks 2005 mäng oli elektrooniline. See on väga lihtne mängida Mega Millions mis tahes maailma osas. Mängijad valida viie erineva arvuga vahemikus 1-56 ja üks number 1-46, mis on Mega Ball number (see on saadud eraldi masin). Masin liigub palli ümber pöörates mehhaniseeritud relvi, mis segab pallid juhuslikku laadi.

Kuidas alustada mängule
Mängijad mängu saab osta pileteid kuni 15 minutit enne teha, mis on kindla aja. Õigusaktid võivad veidi erineda vastavalt riigi, kus pileteid müüakse. Mega Millions juhib toimuvad igal teisipäeval ja reedel.

Mõned sammud, et alustada
Et mängida Mega Millions, mängija on registreerunud Online'i saitidele, mis funktsiooni mängu ja seejärel sisse logida, kes kasutab turvalist parooli. Järgmise sammuna tuleb valida, milliseid numbreid ta sooviks mängida koos võimalusi klõpsates või kliiring, kui nad soovivad eemalda. Juhtida kuupäeva võiks ka valida enne 12 tunni tegelik aeg. Makse saab teha veebilehe kaudu? S valik online makseviisi. Kirjad kinnitada mängijate? valik ja teine saadetakse e-kiri pärast valitud joonistada tulemusi. On võimalusi kogumise võidab või kasutada võitnud osta rohkem pileteid, iga mängu valik.


Select language:

en   de   it   es   sv   da   pl   af   sq   ar   be   

bg   hr   cs   et   tl   fi   fr   el   nl   id   

ga   ja   yi   ca   ko   lt   lv   mk   ms   mt   

no   pt   ru   ro   sr   sk   sl   tr   uk   cy   

hu   vi   

Play online