Play the Italian lottery!

Play Online : Powerball - Mega Millions - SuperEnalotto - Euro Millions

Mega Millions Грайте в онлайн :: SuperEnalotto, Mega Millions

Результати USA Powerball    2019-02-16

  29-30-41-48-64  01

  >>> Play online


Результати USA Mega Millions    2019-02-15

  10-38-40-43-65  12

  >>> Play online


Результати SuperEnalotto    2019-02-16

  10-17-42-59-61-80

  >>> Play online


Результати Euro Millions    2019-02-15

  15-27-34-38-49  2-10

  >>> Play online


Superena лотереї

Інтернет лотереї доступна будь-кому, хто сьогодні з легкої глобального доступу та вибір і різноманітність ігор Amazing!

Популярність Superena
Серед різних лотерей онлайн доступні для гравців по всьому світу, Superena лотереї є однією з найбільших. Його простота і виграє рекордний зробили надзвичайно популярним і величезний прогрес був досягнутий, оскільки вона була знов відкрита в 1997 році. Superena вперше почалося в 1950 році.
Спочатку Superena може бути відтворений тільки люди, що живуть в Італії, але з Інтернет стало можливим, хто зараз живе в світі грають в цьому все більш популярним онлайн-ігри лотереї.

Як грати у Superena
Лото звертає проходити по вівторках, четвергах і суботах. Ставки на виграш 6 / 90. Хоча цілком імовірно, більше, ніж в інших лотерей це значить, коли ви виграєте ви виграєте величезні суми.
Для гри ви повинні відповідати 6 номерів з будь-яким з 90 ймовірних чисел. Малюються шести виграшних номерів, разом з бонусом числа (називається "Веселий номер). Виплата проводиться з 5 категорії і змінюється в залежності від призового фонду. Існує також інший номер Superstar яка грала яких платить окремо. Якщо цей номер виграв приз, сума може збільшитися у 100 разів!

Перемога і зростання
Рекордної премією? 147,807,299.08 (US $ 211,807,859.58) завоювала італійська власника квитка в 22 серпня 2009! Головним призом була перенесена рекордні 86 рази за період з січня 2009! Джекпоти є одними з найбільших у світі! З більш ніж 10 років у лотерейної діяльності, ця гра продовжує зростати в усьому світі, зокрема, із зручністю Інтернету, що дають доступ до людей в усьому світі.

Багато сайтів онлайн лотерею пропонують зручність купівлі та грати Superena лотерей через інтернет.

Виграти великий з Мега Мільйони!

Серед різних лотерей, доступні в Інтернеті "," Мега мільйони є популярним вибором для тих, хто хоче перевірити свою удачу у виграші. Вона є найбільш широко зіграла американська, Multi-держава джекпот гра.

Яким Mega мільйони людей стали
Гра мала свій початок у 1996 році в США і він пішов на ім'я? Big Game? формується як консорціум шести держав-учасниць. У 2002 році в кількох держав, гра отримала нове ім'я? Mega Мільйони?. Mega мільйони має 12 держав-учасників. Два гравці в перші дні в грі виграли 233 млн до податку, який був рекордний виграш.

До 2005 року гра була комп'ютеризована. Це дуже просто грати Mega мільйони з будь-якої частини світу. Гравці вибрати п'ять різних номерів в діапазоні від 1 до 75 і одне число від 1 до 15 якої Mega Ball номер (це взято з окремої машини). Машина рухається кулі обертанням навколо механізованого зброї, який змішує кулі у випадковому порядку.

Як розпочати роботу над грою
Гравці для гри можна купити квитки до 15 хвилин до початку залучити яка в певний час. Закони та правила можуть незначно відрізнятися в залежності від стану, де продаються квитки. Mega приваблює мільйони проводяться кожен вівторок і п'ятницю.

Через кілька кроків, щоб почати
Для відтворення Mega Мільйони, гравець повинен зареєструватися на інтернет сайти, які функцією ігор, і тоді Логін якості члена допомогою надійного пароля. Наступним кроком буде вибрати, який номер він чи вона хотіли б грати, з варіантами, клацнувши мишею або посередництва, якщо вони хочуть, щоб зняти виділення. Дата проведення розіграшу також може бути обраний до 12 годин з моменту фактичного часу. Оплата може бути здійснена через сайт? З вибраним методом оплати онлайн. Листи будуть підтверджувати гравців? Вибір та іншої електронною поштою надсилається після вибраної внічию з результатами. Є варіанти збору перемоги або використовувати перемогла купити більше квитків на будь-яку гру вибрали.


Select language:

en   de   it   es   sv   da   pl   af   sq   ar   be   

bg   hr   cs   et   tl   fi   fr   el   nl   id   

ga   ja   yi   ca   ko   lt   lv   mk   ms   mt   

no   pt   ru   ro   sr   sk   sl   tr   uk   cy   

hu   vi   

Грайте в онлайн