Play the Italian lottery!

Play Online : Powerball - Mega Millions - SuperEnalotto - Euro Millions

Mega Millions Play online :: SuperEnalotto, Mega Millions

Sonuçlar USA Powerball    2019-02-16

  29-30-41-48-64  01

  >>> Play online


Sonuçlar USA Mega Millions    2019-02-15

  10-38-40-43-65  12

  >>> Play online


Sonuçlar SuperEnalotto    2019-02-16

  10-17-42-59-61-80

  >>> Play online


Sonuçlar Euro Millions    2019-02-15

  15-27-34-38-49  2-10

  >>> Play online


Superena Piyangosu

Online piyangolar herkes bugün küresel kolay erişim ve seçim ve oyunların çeşitli amazing mevcuttur!

Popülerlik Superena ve
Çeşitli online piyango dünyadaki oyuncular için kullanılabilir arasında Superena Piyangosu en büyük biridir. Sadeliği ve rekor kırarak kazanan son derece popüler ve büyük ilerlemeler kaydedilmiştir yaptık çünkü 1997 yılında başlatılan yeniden. Superena ilk 1950 yılında başladı.
Başlangıçta Superena kişi İtalya yaşayan sadece, ama oynadığı olabilir herkesin dünyanın her yerinden yaşam giderek popüler çevrimiçi piyango oyunu artık mümkün internet ile.

Nasıl Superena play
Lotto salı, perşembe ve cumartesi günleri gerçekleştirilecek çekiyor. Oran 6 / 90 olan kazanmaktır. Olsa oran ne zaman size büyük bir toplamı kazanmak kazanmak anlamına gelir diğer piyango fazladır.
Herhangi bir muhtemel 90 sayı ile 6 sayı eşleşmesi gerekir oynatmak için. Altı kazanan numaraları yanı sıra bir bonus numarası ile (için Jolly sayısı olarak adlandırılır) çizilir. Ödeme 5 kategori ve yapılmış bir ödül havuzuna göre değişir. Var ki, birinin ayrı ayrı için hangi ödediği oynanır başka bir Superstar sayıdır. Eğer bu sayı ödül kazanç, tutarı artırabilir 100 times!

Kazanan ve Büyüme
Bir kaydın ödül kesir? 147,807,299.08 (US $ 211,807,859.58) İtalyan bilet sahibi tarafından 22 Ağustos 2009 yılında kazandı! Ana ödül rekor taşınır vardı kırma Ocak 2009 86 kere! Ikramiyeler dünyanın en büyük arasındadır! Piyango işinde 10 yıldan bu oyunu küresel internet insanlar her yerde erişimlerini sağlamak kolaylık özellikle büyümeye devam ediyor.

Birçok online piyango siteleri satın alma ve internet üzerinden Superena piyango oynamanın rahatlığı sunuyor.

Mega Millions Big kazanın!

Çeşitli online çekilişine kullanılabilir arasında, Mega Millions bu kazanma şansları test etmek isteyen için popüler bir seçimdir. O en yaygın oynanan ABD tabanlı, çok-devlet jackpot oyunu.

Nasıl Mega Millions başladı
Oyun ABD'de 1996 yılında aslına vardı ve adıyla gitmiş? Big Game? altı katılımcı devletlerin oluşturduğu bir konsorsiyum olarak kuruldu. 2002 yılında çok devlet oyunun yeni adı verildi? Mega Millions?. Mega Millions olan 12 katılımcı ülkelerle. Oyunun ilk günlerinde İki oyuncu vergi öncesi hangi kazanmak bir rekor oldu 233 million kazandı.

2.005 ile bilgisayar oyunu oldu. Çok dünyanın herhangi bir yerinden Mega Millions to play basittir. Oyuncular (bu ayrı bir makineden) çizilir beş farklı numaralar 1 den bir sayı 1 75 ve 15 hangi Mega Ball numarası kadar seçin. Makine çevresini rasgele bir şekilde topları karışımları mekanize silah çevirerek topları taşır.

Nasıl oyun başlamak için
Oyun için oyuncular biletleri satın alabilirsiniz kadar olan sabit bir zamanda çizmek önce 15 dakika. Yasa ve yönetmelikler biraz nereye bilet satıldığı durumuna göre değişebilir. Mega Millions berabere her Salı ve Cuma günleri düzenlenmektedir.

Birkaç adım başlayacak
Mega Millions oynatmak için, bir oyuncu olan ve daha sonra oyun özelliği online sitelerde kayıt vardır giriş gibi bir üye bir güvenli parola kullanarak. Sonraki adım tıklama seçenekleri ile o oynamak istediğiniz bir numara seçmek için veya takas eğer seçimini kaldırmak istersiniz. Beraberlik tarihi de önceden gerçek saatinden sonraki 12 saat için seçilmiş olabilir. Ödeme sitesi aracılığıyla yapılabilir? S seçilen online ödeme yöntemi. E-posta oyuncular onaylayacaktır? seçimi ve başka bir e-posta sonuçları ile seçilen çekildikten sonra gönderilir. Orada kazanır toplama seçenekleri veya kazanan herhangi bir oyun için daha fazla bilet satın almak için kullanmak seçili.


Select language:

en   de   it   es   sv   da   pl   af   sq   ar   be   

bg   hr   cs   et   tl   fi   fr   el   nl   id   

ga   ja   yi   ca   ko   lt   lv   mk   ms   mt   

no   pt   ru   ro   sr   sk   sl   tr   uk   cy   

hu   vi   

Play online