Play the Italian lottery!

Play Online : Powerball - Mega Millions - SuperEnalotto - Euro Millions

Mega Millions Play online :: SuperEnalotto, Mega Millions

Rezultatai USA Powerball    2019-02-16

  29-30-41-48-64  01

  >>> Play online


Rezultatai USA Mega Millions    2019-02-15

  10-38-40-43-65  12

  >>> Play online


Rezultatai SuperEnalotto    2019-02-16

  10-17-42-59-61-80

  >>> Play online


Rezultatai Euro Millions    2019-02-15

  15-27-34-38-49  2-10

  >>> Play online


Superena loterija

Prisijungę loterijas yra prieinami visiems, šiandien lengvai pasaulinės prieigą ir pasirinkimas ir įvairovė žaidimų yra nuostabi!

Populiarumas Superena
Tarp įvairių interneto loterijų susipažinti su žaidėjais iš viso pasaulio, Superena loterijos yra vienas didžiausių. Jos paprastumas ir rekordiškai pergalės padarė jį labai populiarus ir daug buvo padaryta pažanga, nes jis vėl buvo pradėtas 1997 metais. Superena pirmą kartą buvo pradėtas 1950 metais.
Pradžioje Superena galėtų žaisti tik žmonės, gyvenantys Italijoje, bet su internetu dabar galima visi asmenys, gyvenantys bet kurioje pasaulio vietoje vaidina vis labiau populiarėjanti interneto loterijos žaidimas.

Kaip žaisti Superena
Lotto atkreipia vyks antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Šansų laimėti yra 6 / 90. Nors šansai yra didesnis nei kitų loterijų tai reiškia, kai laimėsi laimėsi didžiulė suma.
Jei norite žaisti, turite atitikti 6 numerius su 90 tikėtinas skaičius. Šešios laimėjusios numeriai yra parengtas kartu su premija numeris (vadinamas Jolly skaičius). Payout padaryta iš 5 kategorijos ir kinta priklausomai nuo prizinių fondų. Yra ir kitas superstar numeris, kuris vaidina kurių vienas moka atskirai. Jei šis skaičius laimėjo prizą, dydis gali padidėti 100 kartų!

Laimėti ir augimo
Rekordiškai premija? 147,807,299.08 (US $ 211,807,859.58) laimėjo Italijos bilieto turėtojas rugpjūtis 22, 2009! Pagrindinis prizas buvo atliktas per rekordiškai 86 kartų nuo 2009 m. sausio! Jackpots yra vieni didžiausių pasaulyje! Su daugiau kaip 10 metų loterijoje verslo, šis žaidimas auga visame pasaulyje, ypač iš interneto, suteikiantį galimybę žmonėms visur patogumo.

Daugelis interneto svetainių siūlo loterijos pirkimo ir žaisti Superena loterijos per interneto patogumas.

Win Big su Mega Millions!

Tarp įvairių interneto loterijų prieinama, Mega Millions yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti savo laimę laimėti. Tai yra plačiausiai grojo JAV įsikūrusi, multi-state jackpots game.

Kaip Mega Millions prasidėjo
Žaidimas turėjo savo kilmės 1996 metais JAV ir jis nuvyko vardas? Big Game? suformuota kaip šešių dalyvaujančių narių konsorciumas. 2002 m., kelių būklė žaidimas buvo suteiktas naujas vardas? "Mega Millions?. Mega Millions yra 12 dalyvaujančių valstybių. Du žaidėjai pirmųjų dienų žaidimas laimėjo 233 mln neatskaičius mokesčių, kurie buvo įrašyti laimėti.

Iki 2005 m. buvo kompiuterinio žaidimo. Labai paprasta žaisti Mega Milijonai iš bet kurios pasaulio vietos. Žaidėjai pasirinkti penkis skirtingus numerius nuo 1 iki 75 ir vienas numeris 1-46, kuri yra Mega Ball skaičių (tai yra sudarytas iš atskirų mašina). Mašina juda rutuliai aplink kurį sukasi Mechanizuotas ginklų, kurie Miksai kamuolius atsitiktine tvarka.

Kaip pradėti apie žaidimą
Žaidėjai už žaidimą galima nusipirkti bilietus iki 15 minučių prieš atkreipti kuri yra nustatytas laikas. Įstatymus ir teisės aktus gali šiek tiek skirtis atsižvelgiant į valstybę, kurioje visi bilietai buvo parduoti. Mega Millions atkreipia vyksta kiekvieną antradienį ir penktadienį.

Keli žingsniai pradėti
Žaisti Mega Millions, žaidėjas turi užsiregistruoti interneto svetainių, kurios funkcija žaidimą ir prisijunkite kaip valstybės, naudojant saugų slaptažodį. Kitas žingsnis yra pasirinkti, numerius jis ar ji norėtų žaisti, o duomenys apie paspaudę arba kliringo jei norite žymėjimą. Atkreipti data taip pat gali būti pasirinkta iki 12 valandų nuo faktinio laiko. Mokėjimas gali būti atliekamas per svetainę? S pasirinkti interneto mokėjimo būdą. Laiškai bus patvirtinti žaidėjai? atranka ir kitos yra siunčiamas po eiga daryti su rezultatais. Yra variantų surinkimo laimi arba naudoti laimėti daugiau perka bilietus, bet žaidimo eiga.


Select language:

en   de   it   es   sv   da   pl   af   sq   ar   be   

bg   hr   cs   et   tl   fi   fr   el   nl   id   

ga   ja   yi   ca   ko   lt   lv   mk   ms   mt   

no   pt   ru   ro   sr   sk   sl   tr   uk   cy   

hu   vi   

Play online